سیب زمینی کمربند ایمنی خلاقانه تبلیغات

سیب زمینی: کمربند ایمنی خلاقانه تبلیغات اینترنت استفاده اتومبیل کمربند تصویر تصادف ایمنی برخورد

گت بلاگز اخبار اجتماعی وزش باد شدید در شرق کشور ، کاهش دمای سواحل دریای خزر از روز شنبه

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی از کم کردن دمای سواحل دریای خزر از روز شنبه خبر داد. 

وزش باد شدید در شرق کشور ، کاهش دمای سواحل دریای خزر از روز شنبه

کاهش دمای سواحل دریای خزر از روز شنبه/ وزش باد شدید در شرق کشور

عبارات مهم : ایران

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی از کم کردن دمای سواحل دریای خزر از روز شنبه خبر داد.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه براساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی در سه روز آینده در قالب مناطق کشور آسمان صاف و آفتابی خواهد بود، گفت: امروز در مناطق شمال شرق، شرق و جنوب شرقی کشور وزش باد شدید آینده نگری می شود که در شرق و جنوب شرق در بعضی ساعات با گردوخاک همراه بوده و باعث کم کردن کیفیت هوا و دید افقی خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه امروز در منطقه زابل در بعضی ساعات طوفان شن و گرد و خاک آینده نگری می شود، افزود: بعد از ظهر روز جمعه با نفوذ جریان های شمالی و گذر موج تراز، در بعضی نقاط اردبیل و گیلان، وزش باد، رگبار پراکنده، باران و گاهی رد و برق آینده نگری می شود. این اوضاع روز شنبه در مناطق شمالی استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و بعضی از مناطق گیلان و مازندران، غرب گلستان و ارتفاعات البرز در شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران و سمنان رخ خواهد داد.

وزش باد شدید در شرق کشور ، کاهش دمای سواحل دریای خزر از روز شنبه

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی اظهار کرد: روز شنبه در حاشیه جنوبی دریای خزر دمای هوا چهار تا شش درجه خنک خواهد شد و دریای خزر مواج آینده نگری می شود. در سه روز آینده به خاص در ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان رشد ابر، رگبار پراکنده، باران و رعد و برق نیز دور از انتظار نیست.همچنین سواحل شرقی دریای عمان در روزهای آینده مواج خواهد بود.

وظیفه ضمن تشریح اوضاع آب وهوای تهران،تصریح کرد: هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران در روز پنج شنبه صاف گاهی همراه با وزش باد با بیشینه دمای ۳۶ درجه سانتیگراد و کمینه دمای ۲۴ درجه سانتگراد آینده نگری می شود. همچنین آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران روز جمعه صاف گاهی همراه با باد و زیاد کردن وزش باد در اوایل شب، با بیشترین دمای ۳۸ درجه سانتیگراد و کمترین دمای ۲۵ درجه سانیتگراد است.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی از کم کردن دمای سواحل دریای خزر از روز شنبه خبر داد. 

واژه های کلیدی: ایران | همراه | دریای خزر | هوای پایتخت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz