سیب زمینی کمربند ایمنی خلاقانه تبلیغات

سیب زمینی: کمربند ایمنی خلاقانه تبلیغات اینترنت استفاده اتومبیل کمربند تصویر تصادف ایمنی برخورد

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی حضرات! مردم سهم شما را کمتر از ترامپ نمی‌دانند/ مردم را بیش از این خشمگین نکنید , مسیح مهاجری

متاسفانه در روزهای اخیر بعضی از نهادهای مهم حوزوی و حکومتی همصدا با تعدادی از رسانه های وابسته به یک جریان خاص، به جای آنکه دشمن را مورد اعتراض و عتاب قرار دهند

حضرات! مردم سهم شما را کمتر از ترامپ نمی‌دانند/ مردم را بیش از این خشمگین نکنید , مسیح مهاجری

مسیح مهاجری: حضرات! مردم سهم شما را کمتر از ترامپ نمی دانند؛ مردم را بیش از این خشمگین نکنید

عبارات مهم : سیاسی

مدیرمسسئول جمهوری اسلامی در سرمقاله امروز نوشت:

متاسفانه در روزهای اخیر بعضی از نهادهای مهم حوزوی و حکومتی همصدا با تعدادی از رسانه های وابسته به یک جریان خاص، به جای آنکه دشمن را مورد اعتراض و عتاب قرار دهند، دولت، مدیر جمهور و دستگاه دیپلماسی خارجی کشور را آماج تهاجم قرار داده اند. راجع به محتوای بعضی از این تهاجمات بهتر است چیزی نگوئیم لیکن بقدری سبک و خارج از منطق است که حتی مطرح کردن آن هم مایه سرافکندگی مهاجمان است ولی از کنار بعضی از فرازها نمی توان بی تفاوت گذشت به خاص بیانیه ای که نویسنده آن از مدیر جمهور کشورمان می خواهد از مردم به خاطر انعقاد پیمانی به نام برجام عذرخواهی کند!

حضرات! مردم سهم شما را کمتر از ترامپ نمی‌دانند/ مردم را بیش از این خشمگین نکنید , مسیح مهاجری

حفاظت از جایگاه نهادهای حکومتی در عین حال که وظیفه همگان هست، بیش از دیگران وظیفه متولیان و اعضاء خود آن نهادها هست. از قدیم گفته اند حرمت امامزاده را باید متولی نگهدارد. ورود به بعضی مسائل، اصولاً از وظایف و شئون این قبیل نهادها نیست ولی تاکنون بارها دیده شده است علی رغم این اصل، موضعگیری افرادی در این نهادها که خود را صاحب اختیار آن می دانند و نمی توانند از جهت گیری های یک جانبه خودداری کنند موجب ضربه وارد شدن به اعتبارشان شده است و اعتقاد و اعتماد مردم به آنها را کم کردن داده هست. انتقاد حق همه است ولی اینکه در بیانیه رسمی یک نهاد مهم حکومتی از مدیر جمهور خواسته شود از مردم به خاطر انعقاد برجام، که یک پیمان مورد تایید کل نظام هست، عذرخواهی کند نه تنها انتقاد نیست بلکه بوی انتقام می دهد.

حضرات به جای آنکه از مدیر جمهور آمریکا که نقض عهد کرده بخواهند از مردم کشور عزیزمان ایران عذرخواهی کند مدیر جمهور کشورمان را که به علت وفای به عهد و تلاش ستایش برانگیز جهت خارج ساختن کشور از عوارض منفی پدید آمده در اثر سیاست های غلط دولت های نهم و دهم مستوجب تحسین و تقدیر است سرزنش می کنند و خواستار عذرخواهی وی از مردم می شوند.

متاسفانه در روزهای اخیر بعضی از نهادهای مهم حوزوی و حکومتی همصدا با تعدادی از رسانه های وابسته به یک جریان خاص، به جای آنکه دشمن را مورد اعتراض و عتاب قرار دهند

این، دمیدن در شیپور از سرِ گشاد آنست و اقدامی است که نه تنها در جهت مقابله با دشمن نیست بلکه دولتی را که باید با حمایت همه جانبه مردم و فعالان سیاسی و فرهنگی و دینی قدرت مقابله با دشمن را داشته باشد درست در گرماگرم کارزار سیاسی علیه دشمن تضعیف می کند.

طرفه اینکه مجموعه معترضان امروز دولت که برجام را بهانه ای جهت انتقام گرفتن از رقیب سیاسی به خاطر شکست هائی که مجبور شده است اند قرار داده اند، در تمام 8 سال دوران دولت های نهم و دهم که خود در ایجاد آن ها سهیم بودند، نه تنها زبان به کوچک ترین انتقادی از مدیر آن دولت ها نمی گشودند بلکه همواره درحال ستودن او نیز بودند، کسی که مسبب تمام تحریم ها و پرسشها پدید آمده جهت کشور بود و برجام توانست بسیاری از آن پرسشها را برطرف کند.

اکنون درصدد تشریح عملکردها نیستیم ولی از کسانی که خود را در جایگاه نصیحت کردن به دولتمردان می بینند این انتظار وجود دارد که دوگانه عمل نکنند و ذهن تاریخی مردم را به حساب بیاورند. اگر شما حضرات نمی دانید، خوبست بدانید که مردم این روزها سهم شما را در خروج آمریکا از برجام کمتر از سهم ترامپ نمی دانندو از شما می پرسند به کجا چنین شتابان؟ مشفقانه به این حضرات توصیه می کنیم مردم را بیش از این به خشم نیاورند و به جای این کارشکنی ها دولت را جهت جلوگیری از خسارت های آتی به کشور یاری نمایند.

حضرات! مردم سهم شما را کمتر از ترامپ نمی‌دانند/ مردم را بیش از این خشمگین نکنید , مسیح مهاجری

واژه های کلیدی: سیاسی | انتقام | آمریکا | عذرخواهی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz