سیب زمینی کمربند ایمنی خلاقانه تبلیغات

سیب زمینی: کمربند ایمنی خلاقانه تبلیغات اینترنت استفاده اتومبیل کمربند تصویر تصادف ایمنی برخورد

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سرخ‌پوشان در آستانه محرومیت و کسر امتیاز ، بانک مرکزی ارز دولتی در اختیار پرسپولیس قرار نمی‌دهد!

تعلل مسئولان بانک مرکزی جهت در اختیار قرار دادن ارز دولتی به کلوب پرسپولیس، این کلوب را شاید در آینده‌ای نزدیک با خطر محرومیت و کسر امتیاز به علت شکایات خارجی ق

سرخ‌پوشان در آستانه محرومیت و کسر امتیاز ، بانک مرکزی ارز دولتی در اختیار پرسپولیس قرار نمی‌دهد!

بانک مرکزی ارز دولتی در اختیار پرسپولیس قرار نمی دهد!/ سرخ پوشان در آستانه محرومیت و کسر امتیاز

عبارات مهم : خارجی

تعلل مسئولان بانک مرکزی جهت در اختیار قرار دادن ارز دولتی به کلوب پرسپولیس، این کلوب را شاید در آینده ای نزدیک با خطر محرومیت و کسر امتیاز به علت شکایات خارجی قرار دهد.

به گزارش پیروزی دیلی ؛باشگاه پرسپولیس جهت پرداخت بدهی های خارجی خود نیازمند ارز دولتی از قبیل دلار و یورو است ولی با وجود تلاش های صورت گرفته از سوی مسئولان این باشگاه، هنوز ارز دولتی از سوی بانک مرکزی به این کلوب دولتی تخصیص نیافته است.

بیش از ۴۵ روز است که مسئولان کلوب پرسپولیس درخواست خود را به بانک مرکزی ارائه کرده اند تا بتوانند ارز دولتی مورد نظر خود را تهیه کنند ولی هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده و این در حالی است که دیرکرد در این زمینه باعث می شود تا این کلوب پرهوادار دچار پرسشها عدیده ای شود

سرخ‌پوشان در آستانه محرومیت و کسر امتیاز ، بانک مرکزی ارز دولتی در اختیار پرسپولیس قرار نمی‌دهد!

مسئولان کلوب پرسپولیس باید جهت پرداخت مطالبات گابریل و نیلسون دو بازیکن برزیلی سابق خود ارز دولتی در اختیار داشته باشند و از آنجایی که خرید ارز در بازار آزاد تخلف محسوب می شود به همین علت مسئولان این کلوب دولتی منتظر بانک مرکزی هستند تا ارز مورد نظر جهت پرداخت بدهی این ۲ بازیکن تهیه شود. در غیر این صورت و به علت حکم فیفا، کلوب پرسپولیس با محکومیت و کسر امتیاز روبرو خواهد شد که این عنوان می تواند شرایط مشکل را جهت این کلوب پرهوادار به وجود بیاورد.

همچنین پرداخت بخشی از مطالبات برانکو و دستیاران خارجی او نیازمند در اختیار داشتن ارز است و مشخص نیست بانک مرکزی آیا بعد از حدود یک ماه و نیم با کلوب پرسپولیس همکاری نکرده و این ارز دولتی را در اختیار این کلوب قرار نمی دهد.

تعلل مسئولان بانک مرکزی جهت در اختیار قرار دادن ارز دولتی به کلوب پرسپولیس، این کلوب را شاید در آینده‌ای نزدیک با خطر محرومیت و کسر امتیاز به علت شکایات خارجی ق

پیگیری مسئولان پرسپولیس هم تا اینجای کار بیهوده بوده و هر روز کار آنها به روز دیگر موکول می شود و این مساله باعث شده است تا پرسپولیس به علت بدهی به بازیکنان سابق و حکمی که فیفا داده در معرض کسر امتیاز قرار بگیرد.

واژه های کلیدی: خارجی | مرکزی | مسئولان | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz